אודותינו

קונובסקי מיכאל

אודות קונובסקי מיכאל​

בעבודה שלי, מנחים אותי שלושה ערכים עיקריים: מקצועיות, מומחיות ויחס אישי. אני מחויב להעניק לכל לקוח שלי פתרונות איכותיים בתחום הנדל"ן, שמאפשרים להוציא לפועל עסקאות איכותיות יותר. אני מאמין שאפשר להתאים לכל לקוח כל אחד ממגוון השירותים שלי, מתוך ההבנה שכל עסקה או תרחיש שונים זה מזה. אני שמאי מקרקעין מוסמך ומנוסה, וחבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל, מה שמאפשר לי (וגם מחייב אותי) לספק תוצאות מעולות במגוון רחב של שירותי שמאות.
בעבודה אני נדרש לטפל במגוון סוגיות מעולם השמאות והנדל"ן, כגון: הערכת שווי של כל סוגי הנכסים, מתן חוות דעת לבתי משפט, היטלי השבחה, הפחתת תשלום לרשות מקרקעי ישראל, דוח אפס ועוד. את כל אלה אני ממלא בצורה המקצועית ביותר, יד ביד איתכם, הלקוחות, כדי לסייע לכם לצלוח את אתגרי הנדל"ן שניצבים בפניכם, בקלות ובמהירות האפשריות.
המשימה שלי היא לספק לכם תמיכה מקיפה לאורך כל המסע שלכם, החל משיחת הייעוץ הראשונית וההיכרות, ועד לחתימת העסקה הסופית או השלמת ההשגה או התביעה. יש לי הבנה ומומחיות במגוון רחב של סוגיות שמאיות, ואני מבטיח שתקבלו הערכות מדויקות שמתבססות על שנים של ניסיון והעמקה בתחום. בין אם אתם זקוקים להערכות שווי לסוגים שונים של נכסי מקרקעין או אתם מתמודדים עם מורכבויות משפטיות שמצריכות חוות דעת של שמאי מקרקעין – יש לי הכלים והידע לסייע לכם.
מעל כל אלה, המשימה החשובה שלי ביותר היא עמידה במחויבות תמידית לסבלנות והכלה של הלקוח. אני מאמין שמאחורי כל מקרה יש סיפור ייחודי, וכך יש להתייחס לכל לקוח. כלקוחות שלי תקבלו מענה אישי לכל שאלה או בקשה, כך שתוכלו לצאת למסע הנדל"ן שלכם בראש שקט. יחד עם היחס האישי, חשוב לי לעבוד בזריזות וביעילות, ולעמוד בלוחות זמנים קצרים ככל הניתן, כדי שתקבלו את המענה המיטבי עבורכם.

מיכאל קונובסקי – מכל הסיבות הנכונות

מקצועיות

צברתי שנים של ניסיון בתחום, והתעמקתי במספר ענפים ספציפיים בעולם הנדל"ן. הניסיון עם מגוון לקוחות, מקרים ואתגרים העשיר אותי בידע ופיתח אצלי מחשבה יצירתית, שיחד עם עבודה יעילה ושאיפה למצוינות הובילו לתוצאות מנצחות.

אמינות

עבודתו של שמאי מקרקעין דורשת ממנו, בראש ובראשונה, שקיפות מול הלקוחות ושמירה על האינטרסים שלהם. בו זמנית הוא נדרש לשמירה על החוק, והיכרות עם הדקויות שלו. לכן, מבחינתי – אמינות היא ערך שאין בו פשרות.

יחס אישי

אני נמצא כאן עבורכם, הלקוחות שלי, ואני לא מחפש קיצורי דרך. העבודה המשותפת שלנו מסייעת לכבוש פסגות נדל"ן חדשות, ומבחינתי אתם שותפים לכל דבר ועניין. החל מהשיחה הראשונה ועד לסיום העסקה – אני עובד יחד אתכם!

צרו קשר עוד היום

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: